Guangdong Henvcon Electric Power Technology CO., LTD.

«Активне життя в нестримному русі»

Запис другого внутрішнього баскетбольного матчу дружби Henvcon

Здорове тіло – запорука гарної роботи, а життя – у русі.Щоб покращити фізичні якості співробітників і зміцнити внутрішню єдність і співпрацю між різними відділами, Henvcon провів другий у цьому 2022 році баскетбольний матч дружби на баскетбольному майданчику компанії о 18:00 15 квітня. Представники кожного робочого сектора спостерігали за гра та підбадьорення гравців на майданчику.

Двома сторонами гри були червона команда (інженерний відділ) на чолі з Лю Йонгом і синя команда (члени інших відділів компанії) з капітаном Лі Ю.Головний інженер Лі Ві продовжував відповідати за нагляд на місці, тоді як Цінь Мангай виконував обов’язки судді.Зокрема, адміністративний відділ отримав високу оцінку за організацію змагань та потужну підтримку.

Гра була поділена на чотири секції, кожна з яких тривала по 10 хвилин.Зі свистком змагання офіційно розпочалися.На відміну від минулого, перший м'яч у цій грі виграла червона команда.Влучний гримуючий кидок потрапив у кошик і здобув 2 очки, чому глядачі один за одним аплодували.Сьогодні до синіх приєднався новий гравець, тому співпраця була не надто вмілою, і вони довго не відчували удару, пропустивши багато очок.На початку їх рахунок відставав, вони також були в пасиві.На щастя, Лю Мен відчув це почуття пізніше.Він зробив кілька красивих дальніх кидків з 3 очками поспіль, що допомогло синім наздогнати рахунок і викликало одностайні вітання глядачів на «молодець».Червоні грали в хорошому ритмі, але ситуація змінилася, їх поступово наздоганяли.Рахунок у першій чверті був 18:20 (червоні – сині).

У другій і третій чверті змагальні умови були чудові.Яскравою присутністю на полі були молодіжний шторм і круті навички червоних.Завдяки чіткій та геніальній співпраці вони досягли невеликої кульмінації 16:8 і знову вийшли вперед;в той час як синій знову був порушений.Їхню передачу або пограбували, або змусили занадто сильно вийти за межі поля.Крім того, їхні підбирання також були меншими, ніж у червоної команди, і їхній відсоток виграшних кидків був низьким, тому рахунок був позаду.Але з тих пір обидві сторони коливалися, переслідували одна одну, підвищуючись по черзі, і різниця в рахунку була дуже незначною.

a

Гравці прагнули до підбору

b

Член червоних Лю Юнчен влучив 3-очковий дальній кидок

В останній, четвертій, чверті для перемоги гравці обох команд ще зберігали повний бойовий настрій, а їхня фігура в стрибках була особливо енергійною вночі.Нові гравці «синіх» піднялися та добре впоралися з відскоком, захистом та захистом м’яча, що також сприяло кидку.Близькі та дальні удари часто були успішними.Рахунок у середині гри досяг 64-60, а сині випередили два м'ячі.Червоний не хотів бути перевершеним.Потім реально забили два м'ячі і зрівняли рахунок.Глядачі також із задоволенням спостерігали за нервовою та чудовою сценою.Маленькі вболівальники голосно вболівали за улюблену команду.Час підійшов до останніх 20 секунд.У цей час червоні ще були на два очки попереду.За рахунку 76:74 сині оголосили паузу і домовилися про тактику.Червона команда була налаштована захистити останній м’яч, триочковий м’яч синьої команди.Блюнер звернув всю увагу на останній удар.У результаті баскетбольний м'яч не влучив у сітку, і червона команда перемогла.

У грі є переможці та переможені, але незалежно від того, хто програє чи виграє, остаточним переможцем є глядачі.Ми сподіваємось, що завдяки єдності та співпраці, продемонстрованій у грі, гравці навчаться розуміти силу команди, поважати своїх суперників і виграти дружбу. Давайте з нетерпінням чекатимемо наступного матчу дружби!